| | | Ayarsız GencLik| | Oyun| Program| Müzik| Paylasım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
| | | Ayarsız GencLik| | Oyun| Program| Müzik| Paylasım

Ayarsız Genclik,Photoshop,Web tasarım

HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Log inLog in  RegisterRegister  galatasaray Torpilli  
.

galatasaray

Go down 
2 posters
AuthorMessage
muzo111
Usta Üye
Usta Üye
muzo111

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 104
Doğum tarihi Doğum tarihi : 1994-04-07
Nerden Nerden : cehenmden
Yaş Yaş : 30
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 2008-05-30

galatasaray Empty
PostSubject: galatasaray   galatasaray EmptyThu Jun 19, 2008 4:10 am

.:: Galatasaray Şiirleri ::.

BELKI BIR GUN BASKALARI DA SUPER KUPA'YI KAZANIR.. NE DERSINIZ HOS OLMAZ MI?

CIMBOMLU ARKADASLAR..FENERLILER BIZE MUTESEKKIR..BIZ OLMASAK AVRUPA TAKIMLARINI SEYREDEMEYECEKLER...

1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

BIZ ALISTIK AVRUPADA KUPA GORMEYE, SIRA SENDE FENERBAHCE. BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS, HAYDI FENERE DE BIR ALKIS.

AVRUPA FATIHISIN GALATASARAY..TURKIYENIN GURURUSUN GALATASARAY.. GOKTE YILDIZSIN GONULLERDE AY, BU SENEDE SAMPIYONSUN GALATASARAY..

CIMBOMBOM DIYEREK SANA YUZ KOYDUK,SARININ YANINA KIRMIZI KOYDUK,YILLARDAN BERIDIR HEP SENIN OLDUK,CIMBOMBOM SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN

CIM BOM BOM'UM BENIM BIRICIK SEVGILIM, SOYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM, SENINLE AGLARIM SENINLE GULERIM, SOYLE SENDEN BASKA KIMIM VAR BENIM.

ASLAN TERBIYE EDEN FENERBAHCELI TARAFTARIN NE HALE GELDIGINI BIRAK TURKIYEYI DUNYA GORDU. SEN KI KUCUK BIR KANARYASIN ASLANLA UGRASMAK SENIN NEYINE..

BAS KOYMUSUZ CIMBOMBOM'UN YOLUNA,SARI KIRMIZI RENGINE OLURUM CIMBOMBOM.AVRUPA'DA DESTAN YAZDI ASLANLAR,FATIH'IN ASLANLARIYLA KUKRESIN CIMBOMBOM!

ISTERSEN EGLENELIM DAVULLARLA ZURNALARLA. ISTERSEN GIRISELIM ZINCIRLERLE SOPALARLA... LAYLAY LAYLAY LAYLAY..

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YUKSEL TAA ARSA KADAR SANLI GALATASARAY...

SAPSARIYLA KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI ,SAMPIYON OL CIMBOMBOM AL BIZIM CANIMIZI...

FENERLI OLMAK AYIP DEGIL, YETERKI CAKTIRMA..

ADANA CEYHAN HERKES CIMBOMLU HADE SENDE UYAN ..

KALPLERDE YILDIZ,GONULLERDE AY, SAMPIYONSUN GALATASARAY

BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL.

ERKEK ADAM KANATLI TAKIM TUTMAZ. KUKRE GALATASARAYIM.

gerçekleri tarih yazar. Tarihide GALATASARAY

bir gün olacak herkes cimbomlu olacak niye biliyormusunuz ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİDCEK BASKA TAKIM YOK.

Bir günde KRAL olmadık bir günde tahttan inmeyiz sana göre tesadüf bize göre söke söke !!sen rüyanda bile göremezsin kupa bizim müzemizde

şayet ben bir gün ölürsem beni toprağa toprağın altında tabutumu tubutumun altında kefeni kefenimin altına beni benim içimdede sen olacaksın sen aşkım(galatasaray)

fernerbahçe kim galatasay kim galatasaray onu havada yer erkek adam kanatlı takım tutmaz

ne bi okulu bitirmek ne bi kızı sevmek tek dileğim seni şampiyon görmek yazılmış doğaldır fb hiç şampiyon olamadı şampiyonluğa hasret kalmışlar en büyük GALATASARAY

nasılki bu milletin tacıdır yıldızla ay sende yüksel taa! arş'a kadar eyy! şanlı GALATASARAY!!

Last edited by muzo111 on Sat Apr 24, 2010 3:51 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
H@s@n
Usta Üye
Usta Üye
H@s@n

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 120
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 2008-03-19

galatasaray Empty
PostSubject: Re: galatasaray   galatasaray EmptySun Apr 11, 2010 1:29 pm

YazıLarı DüzeLtirmisiniz?
Back to top Go down